Jedzeniowe szaleństwo!

Przepisy, porady i wskazówki.

Jakie dodatki odmienią Twoją kuchnię?

Jak większość rzeczy, tak i styl naszych kuchni zmienia się co pewien czas. Niestety, cena remontu jest tak duża, toteż zważając na ten fakt nie każdy może sobie pozwolić na „kuchenne rewolucje”. Nasza kuchnia może jednak nadal zachwycać. Niezbędna jest tylko szczypta kreatywności oraz zaangażowania.


Akcesoria kuchenne i  łazienkowe, relingi
Napisał: Kuchinox
Na podstawie: Kuchinox
Najszybciej zmienimy wygląd ścian - kuchnia w parę godzin zmieni swe oblicze. Rozważnie dobrany kolor powiększy i rozjaśni wnętrze, poprawi humor, a nawet zaostrzy apetyt domowników.

Gdy w szafkach i szufladach brakuje miejsca na akcesoria kuchenne i przyprawy, przechowywanie na ścianach będzie najlepszy pomysłem. Relingi kuchenne, półki oraz listwy magnetyczne dadzą zastosować indywidualne rozwiązanie, pozwalające na dostęp do akcesoriów i mające własny styl. Na szynie kuchennej możemy wyeksponować nie tylko chochlę czy kubek, ale ramkę z ulubionym zdjęciem czy niedużą doniczkę z kwiatkiem.

Bardzo nam miło, że przeznaczyłeś swój czas, by przeczytać ten wpis. Jeżeli masz chęć na nowe, to kliknij link proste makarony i przenieś się do następnej strony.

Wykażmy się inwencją i dbajmy o detale - zobacz dostępne opcje.

Obecnie nawet maselniczki nie powinny być zwyczajne - od FF. Wygoda w użytkowaniu ma znaczenie, łatwość utrzymania w czystości również, ale decydujmy się przede wszystkim ciekawe formy które pozwolą na wyeksponowanie naczynia podczas oficjalnych posiłków

maselniczka
Napisał: Blomus
Na podstawie: Blomus
Nowe zasłony, obrusy i kuchnia wygląda jak nowa! Pomysłów jest tyle, ile podpowiada wyobraźnia, albowiem długie zimowe wieczory to dobry moment na planowanie zmian. Jasne kolory sprawią, że kuchnia optycznie stanie się większa. Uważajmy jednak na tkaniny wzorzyste. Chociaż zabawa z nimi to duża frajda, musimy się pilnować, aby w zazwyczaj i tak niedużym wnętrzu nie zapanował chaos. Jeśli jest w stylu sielsko-anielskim idealna będzie krata. W sytuacji gdy preferujemy elegancki styl, rewelacyjnie sprawdzi się ponadczasowa biel, beże czy szarości.


Kinkiety, halogenowe, wiszące, stołowe - lampy to przysłowiowa „kropka nad i” w naszych wnętrzach. Nie zapominajmy, że zazwyczaj wystarczy oryginalna lampa, by kuchnia odzyskała dawny blask.
Zatem jeśli mamy w planach wprowadzenie zmian, ale nie bardzo mamy pojęcie w jaki sposób wprowadzić je w życie, skorzystajmy z owych pomysłów, które z pewnością przyniosą wspaniałe efekty.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-01-07 04:39:14
Tagi: kolory, remont, kuchnia, akcesoria, lampa