Jedzeniowe szaleństwo!

Przepisy, porady i wskazówki.

Na czym polega popularność niektórych portali internetowych?

Projektowanie portali internetowych, które przynoszą oczekiwane rezultaty, wymaga sporej wiedzy. Od pewnego czasu wiele się mówi o skuteczności serwisów www, ponieważ nowo powstające strony, często są jej pozbawione.
E-biznes, internet
Napisał: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Funkcjonalność stron www, to w Polsce stosunkowo świeży, ale dynamicznie pogłębiający się temat.

Ten sensowny serwis www (http://1estate.pl/wniosek-o-kredyt-hipoteczny-2022-jak-wypelnic-wymagane-dokumenty/) posiada wciągające dane na opisywany wątek, więc, jeśli ta tematyka Cię absorbuje, to sprawdź to obowiązkowo.

Coraz więcej firm uświadamia sobie konieczność zbudowania dobrze prosperujących i łatwych w obsłudze serwisów internetowych. Właściwe proporcje i skupienie się na najistotniejszych rzeczach jest kluczem do portalu generującego zyski.

Strona główna jest pierwszą i nie rzadko jedyną możliwością przyciągnięcia uwagi użytkownika. Jest zarówno mapą, jak i drogowskazem witryny internetowej. Korzyści płynące z posiadania dobrej pierwszej strony, wychodzą poza dochód osiągany za pośrednictwem internetu. Jest ona bowiem wizytówką firmy, którą klienci biorą pod uwagę nawet, jeśli sama transakcja nie zostanie zrealizowana za pomocą internetu. Prawidłowo wykreowana pierwsza strona, musi zawierać takie składniki jak: logo, nazwę i opis firmy, menu główne wskazujące główne kategorie, wyszukiwarkę serwisu oraz aktualności.

internet
Napisał: TwojaBateria.pl
Na podstawie: TwojaBateria.pl
Nawigacja na stronie www, to bardzo ważny element funkcjonalności stron www. To wirtualne prowadzenie użytkowników za rękę i pomaganie im w odnalezieniu tego, czego szukają w serwisie. Obszary nawigacyjne muszą znajdować się w łatwo zauważalnych miejscach. Ludzie intuicyjnie poszukują menu, zazwyczaj na górze i po lewej stronie. Poza tym, menu powinno mieć dobrą kolejność i hierarchię oraz czytelną czcionkę.Kreacją profesjonalnych stron www, zajmuje się agencja interaktywna. Jeśli myślimy o budowie dobrze prosperującego portalu, warto udać się do takiej agencji. Poprawa funkcjonalności portali internetowych, przyczynia się do ułatwienia poruszania się po serwisie, zwiększenia satysfakcji użytkowników, zwiększenia ruchu na stronach oraz skoku zaufania do serwisu i firm z nim współpracujących.

Sprawdź też jak zoptymalizować stronę na Presta Shop.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-15 21:50:35
Tagi: firmy, nawigacja, WWW, transakcja, aktualności