Jedzeniowe szaleństwo!

Przepisy, porady i wskazówki.

Metody pomnażania pieniędzy, które stają się coraz popularniejsze

Współcześnie coraz więcej z nas decyduje się na robienie czegoś nowego ze swoimi oszczędnościami. Konta oszczędnościowe nie cieszą się takim zainteresowaniem. Chcemy ryzykować, ale mieć szansę na zarobienie masy pieniędzy.
wejście na newconnect
Napisał: Ctd 2005
fundusz zalążkowy
Napisał: swimboy1
Pomimo iż jako Polacy mamy mało oszczędności – do regularnego oszczędzania przyznaje się tylko parę procent – to ludzie, którzy mają odłożone pieniądze nie chcą już umieszczać ich na kontach, jakie bez względu na bank mają niewielki procent. Wolimy inwestować w coś nawet obarczonego ryzykiem lecz jednocześnie dającego możliwość na kilkukrotne zwiększenie zainwestowanych środków. Z tego powodu rosnącym powodzeniem charakteryzuje się fundusz zalążkowy. Cóż to takiego? To nowoczesny sposób na wspieranie nowych firm. To wielka okazja dla osób inwestujących, ale także, o ile nie większa dla wspomnianych firm (fundusz venture capital w Prometaia). Czemu? Ta opcja finansowania powstała, by wspierać młodych przedsiębiorców w ich pierwszych krokach w biznesie. Fundusz zalążkowy nie jedynie sfinansuje realizację całego przedsięwzięcia, wykona o wiele więcej: pomoże wynająć lokal, stworzyć biznesplan, znaleźć pracowników, rynki zbytu oraz sfinansuje rozwój danego produktu. Jako wynagrodzenie fundusz przejmie nie więcej niż 50 procent udziałów. By skorzystać z tych pieniędzy wystarczy praktycznie jedynie dobry pomysł: to właśnie on w największej mierze pozwala na rozwój i generuje tak wielkie zyski.


Proces tworzenia się przedsiębiorstwa jest zazwyczaj trudny i długotrwały. Stworzenie właściwych struktur zajmuje dużo czasu, wymaga doświadczenia i zaangażowania. Jednakże jeżeli ten proces mamy już z głowy, możemy zastanowić się nad innowacyjnymi metodami rozwoju firmy. Z pewnością jednym z nich, gorąco polecanym, jest wejście na NewConnect - na czym polega debiut na newconnect. Brzmi zagadkowo, lecz dla osób które orientują się w temacie to całkiem łatwa sprawa. NewConnect to jeden z alternatywnych rynków działających na naszym kontynencie. U nas jego organizatorem jest Giełda Papierów Wartościowych. Powołany został on do życia, by wspierać innowacyjne, dynamicznie się rozwijające przedsiębiorstwa, z wielkimi szansami na osiągnięcie sukcesu. Wejście na NewConnect to zatem skorzystanie z bogatego finansowania oraz wszelkiego rodzaju pomocy. Warto interesować tym tematem, bo da się dużo zyskać, nie tylko pieniądze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-02 07:38:00
Tagi: dane, finansowe, typ