Jedzeniowe szaleństwo!

Przepisy, porady i wskazówki.

Urządzasz potańcówkę służbową? Pamiętaj o wybornym cateringu!

Aktywne w dzisiejszych czasach firmy coraz bardziej skupiają się na tworzeniu zespołów, w jakich ludzie odpowiednio się znają i wskutek tego sprawniej ze sobą współpracują. Jest to nadzwyczaj relewantne i ogromnie wpływa na funkcjonowanie całej firmy, ponieważ właściwie zmotywowany i zapalony do funkcjonowania zespół to znaczna część sukcesu. Z tego względu tak często słyszy się teraz o imprezach integracyjnych czy też kilkudniowych odjazdach treningowych, bo bardzo dobrze oddziałują one na stosunki w grupie.
Jest to tym bardziej relewantne, gdy firma nie jest rozległa i ludzie często mają ze sobą styczność. Nie można ukryć, że taka balanga to dodatkowo świetna okazja dla firmy do zaprezentowania się i pokazaniu swym pracownikom, że są nadzwyczaj relewantni.Planując imprezę służbową absolutnie trzeba pamiętać, by miała ona ciekawą formę. Coraz wyraźniej odchodzi się od regularnych potańcówek, bowiem możliwości do bardziej dynamicznego i niecodziennego spędzenia czasu jest niezwykle wiele. () Podróże na paintball lub na mini tour po obszarach leśnych to jedne z ciekawszych pomysłów. Nie sposób jednak ukryć, że bardziej oficjalne rozmowy również są niezbędne. Wówczas na pewno relewantne jest, żeby znaleźć dobry catering (przyjęcia rodzinne poznań) dla firm, bo to nadzwyczaj zaświadcza o poziomie przyjęcia - dowiedz się więcej. Swobodnie od tego, czy jest ono urządzane z myślą o pracownikach czy o partnerach i gościach zewnętrznych ważkie jest, aby ich dobrze przyjąć.
catering
Napisał: Wine Country Walking Tours
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wiele restauracji świadczy catering dla firm na naprawdę wielkim pułapie. Da się wówczas umówić się na degustację i ustalenie menu z lokalem, który jest nam właściwie znany. Dania proponowane w cateringu nie różnią się od tych osiągalnych w lokalu natomiast z pewnością mamy dużo ciekawszą ofertę przekąsek. Tymczasem to, czy wymagane będzie zamówienie dań ciepłych czy jedynie przekąsek zależne jest od typu spotkania.


Nie da się ukryć, że odpowiednio zaplanowany wyjazd, przyjęcie czy też impreza (zobacz również długa suknia) integracyjna ma niezmiernie duże znaczenie. Należy o tym pamiętać, jeśli zależy nam na dobrej pracy poszczególnych zespołów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-02 23:53:11
Tagi: Menu, przekąski, pracownicy