Jedzeniowe szaleństwo!

Przepisy, porady i wskazówki.

Gustowny barek na alkohol - czyli jak zadziwić gości?

Spotkaniom ze kolegami oraz najbliższymi nieraz towarzyszą napoje wysokoprocentowe. Z tego powodu powinno się zaprojektować miejsce jego przechowywania - najlepiej ustronne.
sklepowy barek na alkohol
Napisał: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com
W jednym z mieszkań w których gościłam przemieszczając się po Polsce był niesłychanie oryginalnie zrobiony barek domowy. Lustrzana ścianka z miała kilkanaście przegródek z najprzeróżniejszymi alkoholami dokładnie z całego świata! U dołu zaś była dwudrzwiowa obszerna szafka z półkami na szkło - literatki, kieliszki, lampki! Z przodu stał wysoki stół (pod nim była następna szafka) z dwoma barmańskimi krzesłami.

Poszukujesz nietuzinkowego artykułu, który opisuje przydatne sprawy? Jeśli tak, to kliknij tu, gdyż niewątpliwie Ci się przyda. Uczciwie zalecamy ten artykuł (http://www.da-bud.pl/oferta/kabiny-i-parawany/).

Komplet w drzewie z dębu, a każda ze szklanych przegródek podświetlana halogenową lampką.

Na powyższą wersję zdołają sobie mimo to pozwolić zaledwie osoby dysponujące dużą powierzchnię mieszkania oraz dużym budżetem. Co kiedy nie mamy aż takich możliwości mieszkaniowych i finansowych? Na szczęście posiadamy w dalszym ciągu co najmniej dwie atrakcyjne opcje. Pierwszą spośród nich jest mały barek na kółkach - wyszperamy przynajmniej jego dwa edycje. Pierwsza to kształt podwójnego stoliczka kawowego. Na górze możemy w takim przypadku postawiać nasze trunki, natomiast na niższej półce będziemy trzymać szkło.Następna kształt to zamknięta szafka w niepowtarzalnym wyglądzie - po tej stronie mamy co niemiara przeróżnych opcji do doboru - widziałam baryłki, gitary, globusy, księgi czy niskie stojące zegary.

Tak samo emocjonujące materiały znajdziesz w podobnym serwisie. Jeżeli chcesz je zgłębić - zobacz pod linkiem kawy ziarniste, który jest tu!

W środku możemy zobaczyć - zależnie od wielkości - dwie półeczki z dostosowywaną wysokością. Stanowi to o tyle pożyteczne możliwość, że na co dzień przypuszczalnie on stać całkowicie na uboczu zaś w okresie przyjacielskiego spotkania służyć jako kolejny niewysoki stoliczek.

Najprostszy barek na napoje alkoholowe to jedna z szafek w meblościance, która otwiera się leżąco - odszukamy w niej przeważnie jedną wysoką półkę oraz dwie niższe.Jest z pewnością opcją w największym stopniu ekonomiczną w kwestii zajmowanej przestrzeni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-20 05:43:41