Jedzeniowe szaleństwo!

Przepisy, porady i wskazówki.

Bardzo szybki rozwój technologiczny wymusza samoistnie zmiany w całym otoczeniu

Ludzkie zapotrzebowania, nowocześniejsze rozwiązania w każdej sferze, a co z tym nieuchronnie się wiąże - niektóre zawody znikają zwyczajnie z rynku.


Przykład - ależ proszę. Na początek wyraźnie wychodzą rzemieślnicy, czyli takie zawody jak szewc, kowal, albo bardziej starsze - chociażby zdun, młynarz, kaletnik.


wzrost sprzedaży
Napisał: FutUndBeidl
Na podstawie: http://www.flickr.com


Współczesna młodzież najprawdopodobniej nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, iż takie zawody kiedyś istniały. Postępujący rozwój techniki na dobre wykluczył te zawody i odebrał możliwość zarabiania rzemieślnikom. W ich miejsce natomiast pojawiło się zapotrzebowanie na całkowicie inne zawody. Czy to źle? Najprawdopodobniej nie, gdyż stanie w jednym miejscu przyniosłoby dużo więcej złego. Na jakie zawody więc aktualnie bywa duże zapotrzebowanie? Aktuariusz, webdeveloper to najczęściej szukani fachowcy w swych branżach i należy dodać - sowicie opłacani. Weźmy pod uwagę choćby taki zawód jak webdeveloper. Nie macie pojęcia, na czym jego praca polega? Najkrócej mówiąc to osoba zajmująca się tworzeniem witryn internetowych. Jego zasadniczym zadaniem bywa opracowanie kodu w konkretnym języku programowania, który ma zorganizować tak samo budowę, jak również zapewnić funkcjonalność konkretnej strony.
dokumentacja
Napisał: Daniel X. O'Neil
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nietrudno spostrzec, że zapotrzebowanie na całkowicie inne zawody kreuje szybki postęp techniczny.


Można przewidywać, iż w ciągu kolejnych kilkunastu lat narodzi się całkowicie inna profesja,o której aktualnie nie mamy nawet pojęcia.

Jeśli uważasz, że ten tekst jest godny zainteresowania, to co pomyślisz, kiedy poznasz więcej informacji z tego źródła (https://www.piotrowski24.pl/oferta/produkcja-maszyn/)?. Po prostu kliknij tutaj oraz sprawdź.

Taka bywa kolej rzeczy i nie da się tego uniknąć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-12 16:02:14
Tagi: specjaliści, zawód, zatrudnienie, fachowcy