Jedzeniowe szaleństwo!

Przepisy, porady i wskazówki.

Niezwykłe wypieki na urodzinach malucha

Torty są jedną z najważniejszych atrakcji wszystkich urodzin. To ten wyrób cukierniczy staje się kluczowym i oczekiwanym daniem imprez. Piękne torty dla dzieci to twórcze, personalizowane wypieki. Twórcy wykonują je za pomocą masy cukrowej, lukru i wszelkich posypek, za pomocą których torty na zamówienie stają się prawdziwymi dziełami sztuki i zdobywają serca małych odbiorców.
tort urodzinowy
Napisał: Counselman Collection
Na podstawie: http://www.flickr.com
Osoby wykonujące nietuzinkowe torty w nurcie określanym angielskim to przede wszystkim ludzie odznaczający się znacznymi zdolnościami artystycznymi. Dzięki temu mogą stworzyć wypiek w kształcie postaci z ukochanej bajki, piosenki lub zabawki. Torty (zobacz by porównać) na zamówienie mogą także odwzorowywać pasje małego solenizanta. Masa, z której wykonane są zdobienia, jest bardzo plastyczna, dzięki czemu można odbić w niej różne pieczątki oraz foremki, by stworzyć niepowtarzalny wzór. Niekwestionowanym hitem są ozdoby trójwymiarowe, które dziecko może po prostu skonsumować. Koszty takich wyrobów są trudne do dokładnego wyznaczenia, ponieważ najczęściej to właśnie klient wskazuje, co ma zostać wykonane, podając również budżet jaki może wydać. Przed wyborem najbardziej odpowiadającej cukierni lub osoby, która tworzy artystyczne torty (polecamy w serwisie) dla dzieci, należy zaznajomić się drobiazgowo z dotychczasowymi wyrobami artysty oraz przeczytać opinie. Uniknie się wówczas niemiłych niespodzianek, a Mała Syrenka nie będzie przedstawiona, jak sardynka wyciągnięta z konserwy. W Internecie znajduje się bardzo dużo stron zawierających galerię artystycznych wypieków, w związku z czym rodzice mają ogromny wybór. Torty na zamówienie proponują nie tylko cukiernie, lecz także osoby prywatne, które swoje twórcze umiejętności, łączą z talentem do pieczenia. Masa cukrowa, z której zrobione są ozdoby, jest wykonana z cukru pudru i żelatyny oraz wody i barwników. Jej gęstość przypomina plastelinę, niezwykle łatwo więc kroić, przycinać i rzeźbić z niej dowolne kształty. Chociaż masa ma śnieżnobiały kolor, możemy ją dowolnie farbować, używając do tego celu barwników spożywczych. Możliwy jest także zakup przygotowanych, wielobarwnych produktów. Masa cukrowa nadaje się do spożywania, jednak jest niezwykle słodka, więc zjedzą ją jedynie ogromni wielbiciele słodkości.
tort urodzinowy
Napisał: NatalieMaynor
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zazwyczaj nie stanowi to przeszkody, ponieważ w większości wypieków można ją niezwykle łatwo odkroić od reszty. Masa jest bardzo miękka i krojenie tortu przebiega tak, jak w standardowych ciastach.

Powiązane artykuły -
Torty artystyczne są bardzo pracochłonne, jeżeli jesteśmy zdecydowani na zamówienie, nie możemy tego uczynić z dnia na dzień. Dopracowanie tego małego dzieła oraz przedyskutowanie koncepcji z klientem potrzebuje czasu. Należy zwracać na to uwagę i zlecić stworzenie tortu należycie wcześniej.
Twórcze torty na zamówienie mogą być zarówno oryginalnym prezentem, jak i atrakcją imprezy urodzinowej każdego dziecka - strona internetowa. Mały solenizant i jego współtowarzysze na pewno będą zachwyceni z niezwykłego wyglądu wyboru.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 09:03:53
Tagi: wzór, torty, barwniki