Jedzeniowe szaleństwo!

Przepisy, porady i wskazówki.

Jak inwestować swoje pieniądze?

Jeśli w ostatnim czasie przyjechałeś z USA, wygrałeś w totka bądź najzwyczajniej uzbierałeś duże środki, być może powinieneś pomyśleć nad ich zainwestowaniem? Według mnie pieniądze trzeba inwestować - naturalnie z głową. Dzięki tego typu rozumowaniu możesz w znacznym stopniu zwiększyć swój majątek. Jednakże nie chciałbym w tym tekście pisać chociażby o metodach inwestowania na rynku nieruchomości. Sporo lepszym rozwiązaniem jest to, aby wykupić firmę. Chociaż w tym przypadku chodzi o spore środki finansowe - to pewne.

Jednakowoż jeśli masz pieniądze, z całą pewnością musisz podjąć ryzyko! Moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem jest choćby porozglądanie się za pensjonatami umiejscowionymi w Tatrach. Przecież sezon w górach trwa niemalże przez cały rok.

Jeśli opublikowany tu artykuł jest według Ciebie interesujący, to bez lęku przeczytaj także uwagi na temat (http://www.bazalt.pl/) - one również są bardzo ciekawe.

Czyli pensjonat, a może jeszcze restauracja i sala weselna mogą wygenerować spory zysk. Wcale nie jest powiedziane, że jeśli ktoś sprzedaje własny biznes, w automatyczny sposób poszukuje jelenia, który kupi od niego w zupełności nierentowny interes. Bo kto wie, może to taki człowiek, który zarabia niezłe pieniądze, ale chce przeprowadzić się do Sopotu i tam żyć na emeryturze?

restauracja
Napisał: Barka Tumska
Na podstawie: Barka Tumska
Chociaż i tak kupowanie kota w worku nie ma sensu. Trzeba w takim razie porozglądać się za rzeczoznawcami majątkowymi Przyjaciel chciał ostatnio kupić restaurację przy drodze krajowej - według opinii rzeczoznawcy majątkowego cena jaką zaoferował sprzedawca była za wygórowana. Można śmiało powiedzieć, iż rzeczoznawcy majątkowi są w 100% obiektywni, więc nie trzeba zamartwiać się o ich rzetelność. Oczywiście nie możemy inwestować w dany interes, jeżeli całkowicie nie orientujemy się na nim. Bardzo często ludzie jakby nie patrzeć się na tym przejechali. To niedobrze, bo w końcu chcemy pomnożyć własny majątek!

Moim zdaniem wycena przedsiębiorstwa w żadnym razie nie powinna być przeprowadzona po macoszemu, a więc należy zapłacić być może większe pieniądze, ale przynajmniej mieć 100% pewność, iż wcale nie przepłacamy. A znam również tego człowieka, który sądził, że zrobił biznes życia, a prawda jest taka, iż przepłacił, dał się wyrolować. Oczywiście pensjonat to tylko przykład. Jest sporo rozwiązań, dzięki którym nareszcie będziemy mogli zarabiać kasę. Jedno jest pewne - należy szukać nowych możliwości, w żadnym razie nie bać się ryzyka.

Miałeś możliwość przejrzeć tu dużo niebanalnych postów, prawda? Tak samo moja strona czeka na Ciebie pod podanym linkiem, a tam sporo detali.

A właśnie wtedy w znacznym stopniu powiększamy własne szanse na odniesienie sukcesu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 16:11:33
Tagi: nieruchomości, biznes, restauracja, bar, pensjonat, majątek, wycena