Jedzeniowe szaleństwo!

Przepisy, porady i wskazówki.

Anatewka - czyli, najlepsza żydowska restauracja która znajduje się w miasteczku Łódź

Lubisz jedzenie żydowską? Mieszkasz na terenie Łodzi lub gdzieś niedaleko? Zajrzyj do knajpki Anatewka, a z calutką gwarancją nie będziesz żałować własnej decyzji!
anatewka łódź
Napisał: Pat Hayes
Na podstawie: http://www.flickr.com


Na konkretną chwilę, w okresie odszukiwania żydowskiej restauracji na obszarze Łodzi wewnątrz sieci internetowej, wyskakuje jeden przodujący temat, a mianowicie restauracja (zobacz również pakowarka próżniowa): anatewka łódź. Knajpka Anatewka to w tym konkretnym chwili pojedynczy z najwspanialszych lokali kuchni żydowskiej na terenie Łodzi, gdzie występują artyści na żywo, każdego dnia dając koncert (zapoznaj się z ofertą). W Anatewce bywają dwójka sale, wewnątrz których grają na osobności "skrzypaczka na dachu" i pianista grający na dziewiętnastowiecznym pianinie. Nie są to jednakże jedyne salki i jedyne atrakcje.


Lód, chłodnie
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu


Ogólnie ta żydowska restauracja łódź, to zlepek różnego rodzaju kultur - miejsce, w której każdy znajdzie dla siebie "coś" takiego co mu się spodoba . Niepowtarzalny klimat salek, jak dla przykładu romantyczna salka kominkowa, czy sale przeznaczone dla osobników typu VIP - te wszystkie rzeczy nadaje tej restauracji charakteru a także równocześnie pewnej dozy indywidualności, która sprawia, że każda osoba czuje się w niej dobrze. Atrybutem tej konkretnej restauracji jest nie wyłącznie Wystrój i klimat, ale przede wszystkim jedzenie, które raduje podniebienia i wręcz roztapia się wewnątrz ust. Wystarczy sięgnąć po recenzji osób, które tam były!
Zarezerwuj dla samego siebie a także bliskich miejscówki w tej niepowtarzalnej knajpce i raduj się jego unikalnością oraz bardzo dobrym jedzonkiem już dziś, a z calutka pewnością nie pożałujesz decyzji! Nie dajesz wiary? Sprawdź sam, by się przekonać!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:17:27
Tagi: jedzenie, gra, kuchni, Wystrój, lokalizacja