Jedzeniowe szaleństwo!

Przepisy, porady i wskazówki.

Reklama zewnętrzna

Owa forma reklamy to wszystko to co spostrzegamy np. idąc przez miasto albo jadąc drogą.


Tablice, billboardy Bielsko-Biała i tym podobne. Charakteryzując to bardziej definicyjnie reklama outdoorowa jest wszelką komercyjną informacją ulokowaną na nośnikach, jakie na ogół dzielone są na 3 grupy: tablice reklamowe, na jakie przylepiane są wielkowymiarowe plakaty, tablice owe mają zróżnicowane wielkości, reklama malowana – są to duże formy o charakterze trwałym, będące częściami tzw. reklamy w otoczeniu, w większości wypadków umieszczana na budowlach, płotach, mostach, stanowią ją wszelakiego rodzaju szyldy etc.


, reklama (reklamy świetlne led) mobilna – umieszczana na środkach transportu publicznego, na czterokołowcach należących do firmy, sterowcach, etc.


firma - kadr
Napisał: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Na podstawie: http://www.flickr.com


billboardy bielsko-biała


ogłoszenie
Napisał: Jorge Láscar
Na podstawie: http://www.flickr.com


Przypuszczalni klienci wystawieni są na oddziaływanie takiej reklamy bez względu na to czy tego chcą czy nie, jeśli tylko idą czy też przejeżdżają nieopodal miejsca w którym została umieszczona. Jeśli zostanie ustawiona w miejscu uczęszczanym przez wielu ludzi, lub o dużym natężeniu ruchu samochodowego, wtenczas skala jej oddziaływania może być ogromna. Tym samym nieduży jest jej koszt w przeliczeniu na jedną osobę. Trzeba jednakże zwracać uwagę, iż by została ona dobrze zapamiętana jak też powiązana z firmą musi być stosowana długo. Informacje w niej zawarte powinny być bardzo zwięzłe jak też treściwe ze względu na to, że większość patrzących będzie w ruchu.
Reklama takowa jak też użyta w niej czcionka powinny być duże i dobrze widoczne nawet z oddali. Całość powinna wykonana być w kontrastowych kolorach. Ulokowanie jej w złym punkcie powoduje, iż najczęściej jest niezauważana jak też pomijana.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:16:52
Tagi: koszt, długi, dług