Jedzeniowe szaleństwo!

Przepisy, porady i wskazówki.

Handlowiec - płace, opinie oraz komentarze

Aby móc uprawiać zawód handlowca niezbędne będzie ukończenie technikum, jakie daje tytuł technika handlowca. Osoba, jaka decyduje się na edukację w takim kierunku powinna być przebojowa, ambitna, wyznaczać sobie śmiałe cele jak też konsekwentnie je realizować.
regionalny kierownik sprzedaży
Napisał: Kevin Napper
Na podstawie: http://www.flickr.com


Powinna również mieć zmysł ekonomiczny, albowiem zarządzanie oraz ekonomia są najistotniejszymi przedmiotami w szkole na owym kierunku. Dzięki temu zdobywa się możliwość pracy w handlowych instytucjach albo możemy założyć prywatną handlową firmę. Handlowiec ogólnie mówiąc zajmuje się sprzedażą. Można też stać się regionalnym kierownikiem sprzedaży.

Masz masę wolnego czasu i pragniesz pogłębić wiedzę z powyższego działu? Zatem najedź na łącze do witryny (http://www.c-l.pl/zelkoty-topcoty/) i tam ciesz się szczegółowymi postami.

Co należy do jego zadań? Regionalny kierownik sprzedaży organizuje pracę filii przedsiębiorstwa na podległym mu terytorium i zarządza nią. Jest to stanowisko odpowiedzialne, wymagające praktyki jak też rzeczowych zdolności. Kierownik opracowuje krótkoterminowe oraz długoterminowe plany sprzedażowe, troszczy się o ich ścisłą realizację. Wyznacza zadania dla poszczególnych działów, sprawuje też dozór nad grupą handlowych przedstawicieli. Regionalny kierownik sprzedaży powinien legitymować się wykształceniem wyższym (najlepiej ekonomicznym bądź z branży, w której funkcjonuje firma), chociaż czasami wystarczające będzie średnie wykształcenie.


edukacja
Napisał: Peter McConnochie
Na podstawie: http://www.flickr.com


lampa na biurku
Napisał: mendhak
Na podstawie: http://www.flickr.com


Niezbędne będzie minimum kilkuletnia praktyka w zarządzaniu sprzedażą jak też w sprzedaży artykułów z sektora reprezentowanego przez firmę.
Wymagana może być znajomość obcego języka, prawo jazdy kategorii B, dobra znajomość rynku, na którym działa firma, a również obsługa peceta (przede wszystkim pakiet MS Office).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:07:04
Tagi: przedsiębiorstwo, świadczenia, stanowisko