Jedzeniowe szaleństwo!

Przepisy, porady i wskazówki.

E-deklaracje zatem w jaki sposób posłać PIT on-line

Już szósty rok mamy możność wysyłania deklaracji rocznych PIT przez Internet. Rozliczenie przez internet jest to najszybszy sposób złożenia rocznego zeznania.


Przez sieć, bez podpisu elektronicznego można wysłać: PIT-36L, PIT- 39, PIT-16A oraz pit 28 online wraz z aneksami.


W taki sam sposób składa się też korektę owych deklaracji. Do tego system gwarantuje bezpieczeństwo ekspediowanych danych. Dzięki warunkowi autoryzacji zeznań do minimum spada ryzyko, że ktoś się pod nas podszywa. Potwierdzeniem wysłania deklaracji jest Urzędowe Poświadczenie Odbioru. Traktowane będzie ono na równi z dokumentem posłania listu poleconego bądź potwierdzeniem złożenia deklaracji bezpośrednio w urzędzie skarbowym. Do wysłania powyższych deklaracji podatkowych trzeba tylko mieć dojście do internetu, przygotować dane, które zabezpieczają autentyczność składanego zeznania: PESEL, numer identyfikacji podatkowej (jeżeli prowadzimy działalność gospodarczą) jak też sumę przychodu wykazaną w deklaracji podatkowej za 2011 rok.

Jeżeli zaciekawiły Cię materiały publikowane na niniejszej stronie, to z pewnością ta treść (https://www.pitprojekt.pl/program-do-rozliczania-pit/) również okaże się dla Ciebie godna uwagi.

System e-Deklaracje jest bezpieczny jak też całkowicie darmowy, zaś zeznanie będzie przesłane wprost do urzędu skarbowego.


pracownicy w kamizelkach
Napisał: Asian Development Bank
Na podstawie: http://www.flickr.com
Program przeznaczony do wypełniania zeznania podatkowego jest całkiem intuicyjny oraz bezproblemowy w obsłudze.

Ten artykuł wydaje się być intrygujący? Masz chęć na więcej opisy? Zatem nie ociągaj się i kliknij (http://www.programylojalnosciowe.pl/aktualnosci/uruchomilismy-program-lojalnosciowy-orbita-zyskow/) w podany link.

W przypadku pojawienia się jakichś wątpliwości zawsze możemy skorzystać z instrukcji obsługi.


Korzyści wypływające ze złożenia zeznań w elektronicznej formie to choćby oszczędność czasu, mniejsze koszta złożenia deklaracji, łatwość wypełnienia, bezpieczeństwo wysyłanych danych, gwarancja poprawności składanej deklaracji bądź uzyskanie potwierdzenia wysłania deklaracji bez wychodzenia z domu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-03 15:50:49
Tagi: mieszkania, programowanie, czasu