Jedzeniowe szaleństwo!

Przepisy, porady i wskazówki.

February 2017 archive

A kiedy kończy się zimowy czas to pojawia się problem z... kilogramami. Jak sobie z tym poradzić|dać radę? Jak mieć formę, kiedy nadejdzie wiosna?

tort
Napisał: Personal Creations
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy wartość temperatury wzrasta to prognoza, iż pora wyrzucić parę zbędnych partii ubrań. Do szafy chowamy kurtki, golfy, odkładamy obuwie na okres zimowy, a czapkę zimową wymieniamy na tą z daszkiem. Przez zimę jednakże trochę przybraliśmy na wadze, troszkę nas ciut, tak, siedzenie w długotrwałe zimowe wieczory i zajadanie się, te wszystkie pączki, torty, wizyty to cukiernia, to kawiarnia, brak aktywności – to drobiazgi, które wpływają na nowe, niepotrzebne kilogramy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-16 16:52:13
Tagi: żywność, Zespół, dietetyk, pączek

Naturalny sok z jabłek fantastyczny dla zdrowotności

sok
Napisał: Thermomix
Na podstawie: Thermomix
Niemalże każdy z nas uświadamia sobie, że jednym z głównych elementów dobrego zdrowia oraz pozytywnego nastroju jest odpowiednia dieta. Niestety we współczesnych czasach trudno jest uchronić się przed zmodyfikowaną żywnością, która atakuje nas z właściwie każdej strony, już od najmłodszych lat. Dzieciaki wolą wybrać pizzę oraz colę od warzyw lub świeżego, naturalnego soku. A sok z jabłek ma fantastyczny wpływ na nasz organizm, toteż warto jest popijać go każdego dnia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 10:02:33
Tagi: zdrowie, sok, dietetyk

Każda osoba miłuje odmienny klimat restauracyjny

Restauracja
Napisał: Rachel Chapdelaine
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wy, stali klienci różnych barów, ten tekst będzie dla was. Tak, dla was, dla waszych doświadczeń, dla waszej znajomości miejsc, do których zaglądacie dość często, miejsc, które można nazwać przytulnym kącikiem z rozweselającymi drinkami. Wy, wszyscy bywalcy różnorakich barów, jak sklasyfikowalibyście takie miejsca? Jakie kategorie można przypisać poszczególnym barom.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 10:01:39
Tagi: torby, słomki, bar

Duży wybór akcesoriów dla twoich najmłodszych

Naczynie biało-niebieskie
Napisał: home-you.com
Na podstawie: home-you.com
Jeżeli ktoś chciałby zagwarantować swym dzieciom faktycznie dobrą opiekę, to koniecznie powinien zatroszczyć się przy czymś takim o sporo najróżniejszych rzeczy. Do tych zdecydowanie najistotniejszych z nich zalicza się naturalnie kupienie dobrych akcesoriów które mogą być niezwykle przydatne w życiu codziennym. Fakt, w większości przypadków nie podchodzimy do tych rzeczy z jakąkolwiek większą uwagą, ale warto wiedzieć o tym, że jest to poważny błąd, bowiem mają one spory wpływ na to, czy będziemy mogli cieszyć się w czasie opiekowania się dziećmi satysfakcjonującym poziomem wygody.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:26:29
Tagi: talerze, naczynia dla dzieci, zestawy dla dzieci