Jedzeniowe szaleństwo!

Przepisy, porady i wskazówki.

February 2017 archive

A kiedy kończy się zimowy czas to pojawia się problem z... kilogramami. Jak sobie z tym poradzić|dać radę? Jak mieć formę, kiedy nadejdzie wiosna?

tort
Napisał: Personal Creations
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy wartość temperatury wzrasta to prognoza, iż czas zrzucić kilka nieprzydatnych partii odzieży. Do szafy pakujemy kurtki, golfy, chowamy obuwie na okres zimowy, a czapkę zimową wymieniamy na tą z daszkiem. Przez zimę jednak trochę przybraliśmy na wadze, troszkę nas ciut, tak, siedzenie w długie zimowe wieczory i zajadanie się, te wszystkie pączki, torty, wizyty to cukiernia, to kawiarnia, zero ruchu – to czynniki, które wpływają na nowe, niepotrzebne kilogramy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-16 16:52:13
Tagi: żywność, dietetyk, Zespół, pączek

Naturalny sok z jabłek fantastyczny dla zdrowotności

sok
Napisał: Thermomix
Na podstawie: Thermomix
Prawie każdy z nas jest świadomy, że jednym z kluczowych elementów dobrego zdrowia oraz pozytywnego humoru jest właściwa dieta. Niestety we współczesnych czasach ciężko jest uniknąć zmodyfikowanej żywności, która atakuje nas z praktycznie każdej strony, już od najwcześniejszych lat. Dzieci wolą wybrać pizzę i colę od warzyw lub świeżego, naturalnego soku. A sok z jabłek fantastycznie wpływa na nasz organizm, więc dobrze jest popijać go codziennie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 10:02:33
Tagi: sok, zdrowie, dietetyk

Każda osoba miłuje odmienny klimat restauracyjny

Restauracja
Napisał: Rachel Chapdelaine
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wy, stali bywalcy różnych barów, ten tekst będzie dla was. Tak, dla was, dla waszej wiedzy, dla waszej znajomości miejsc, które odwiedzacie dość często, miejsc, które można nazywać można by nazwać przytulnymi kącikami z wyskokowymi napojami. Wy, stali klienci różnych barów, jak podzielilibyście te miejsca? Jakie kategorie można przypisać poszczególnym barom.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 10:01:39
Tagi: bar, torby, słomki

Duży wybór akcesoriów dla twoich najmłodszych

Naczynie biało-niebieskie
Napisał: home-you.com
Na podstawie: home-you.com
Jeżeli ktoś chce zagwarantować swym dzieciom faktycznie prawidłową opiekę, to koniecznie będzie musiał zadbać przy czymś takim o bardzo wiele najróżniejszych spraw. Do tych zdecydowanie najważniejszych z nich należy naturalnie kupienie odpowiednich akcesoriów które mogą być bardzo przydatne w życiu codziennym. Fakt, w większości przypadków nie traktujemy owych rzeczy z żadną szczególną uwagą, ale należy zdawać sobie sprawę z tego, że jest to spory błąd, gdyż mogą one mieć znaczny wpływ na to, czy będziemy cieszyli się w czasie opiekowania się dziećmi zadowalającym poziomem wygody.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:26:29
Tagi: talerze, naczynia dla dzieci, zestawy dla dzieci