Jedzeniowe szaleństwo!

Przepisy, porady i wskazówki.

February 2017 archive

A kiedy kończy się zimowy czas to pojawia się problem z... kilogramami. Jak sobie z tym poradzić|dać radę? Jak mieć formę, kiedy nadejdzie wiosna?

tort
Napisał: Personal Creations
Na podstawie: http://www.flickr.com
kiedy wartość temperatury wzrasta to prognoza, iż czas porzucić parę niepotrzebnych partii odzieży. Do szafy chowamy kurtki, swetry, odkładamy obuwie na okres zimowy, a czapkę zimową zamieniamy na tą z daszkiem. Przez zimę jednakże trochę przybraliśmy na wadze, troszkę nas troszkę, tak, zasiedzenie w długotrwałe zimowe wieczory i objadanie się, te wszystkie pączki, torty, wizyty to cukiernia, to kawiarnia, brak ruchu – to czynniki, które wpływają na nowe, bezużyteczne kilogramy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-16 16:52:13
Tagi: żywność, Zespół, dietetyk, pączek

Naturalny sok z jabłek fantastyczny dla zdrowotności

sok
Napisał: Thermomix
Na podstawie: Thermomix
Niemalże każdy z nas uświadamia sobie, że jednym z głównych elementów dobrego zdrowia oraz pozytywnego nastroju jest odpowiednia dieta. Niestety we współczesnych czasach trudno jest uchronić się przed zmodyfikowaną żywnością, która atakuje nas z właściwie każdej strony, już od najmłodszych lat. Dzieciaki wolą wybrać pizzę oraz colę od warzyw lub świeżego, naturalnego soku. A sok z jabłek ma fantastyczny wpływ na nasz organizm, toteż warto jest popijać go każdego dnia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 10:02:33
Tagi: zdrowie, sok, dietetyk

Każda osoba miłuje odmienny klimat restauracyjny

Restauracja
Napisał: Rachel Chapdelaine
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wy, wszyscy bywalcy wszelkiej maści barów, ten tekst napisany jest dla was. Tak, dla was, dla waszej wiedzy, dla waszej znajomości miejsc, które odwiedzacie dość często, miejsc, które można nazywać można by nazwać przytulnym kącikiem z wyskokowymi drinkami. Wy, stali klienci wszelkiej maści barów, jak sklasyfikowalibyście takie miejsca? Jakie kategorie można przydzielić poszczególnym barom.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 10:01:39
Tagi: torby, słomki, bar

Duży wybór akcesoriów dla twoich najmłodszych

Naczynie biało-niebieskie
Napisał: home-you.com
Na podstawie: home-you.com
Jeżeli ktoś chciałby zagwarantować swym dzieciom faktycznie dobrą opiekę, to koniecznie powinien zatroszczyć się przy czymś takim o sporo najróżniejszych rzeczy. Do tych zdecydowanie najistotniejszych z nich zalicza się naturalnie kupienie dobrych akcesoriów które mogą być niezwykle przydatne w życiu codziennym. Fakt, w większości przypadków nie podchodzimy do tych rzeczy z jakąkolwiek większą uwagą, ale warto wiedzieć o tym, że jest to poważny błąd, bowiem mają one spory wpływ na to, czy będziemy mogli cieszyć się w czasie opiekowania się dziećmi satysfakcjonującym poziomem wygody.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:26:29
Tagi: talerze, naczynia dla dzieci, zestawy dla dzieci