Jedzeniowe szaleństwo!

Przepisy, porady i wskazówki.

February 2017 archive

A kiedy kończy się zimowy czas to pojawia się problem z... kilogramami. Jak sobie z tym poradzić|dać radę? Jak mieć formę, kiedy nadejdzie wiosna?

tort
Napisał: Personal Creations
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy wartość temperatury rośnie to prognoza, że czas porzucić parę niepotrzebnych partii odzieży. Do komody pakujemy kurtki, swetry, chowamy buty na okres zimowy, a czapkę zimową wymieniamy na tą z daszkiem. Przez zimę jednakże trochę przybraliśmy na wadze, troszkę nas troszkę, tak, siedzenie w długie zimowe wieczory i zajadanie się, te wszystkie pączki, torty, wizyty to cukiernia, to kawiarnia, zero ruchu – to niuanse, które wpływają na nowe, bezużyteczne kilogramy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-16 16:52:13
Tagi: żywność, Zespół, dietetyk, pączek

Naturalny sok z jabłek fantastyczny dla zdrowotności

sok
Napisał: Thermomix
Na podstawie: Thermomix
Prawie każdy z nas jest świadomy, że jednym z kluczowych elementów dobrego zdrowia oraz pozytywnego humoru jest właściwa dieta. Niestety we współczesnych czasach ciężko jest uniknąć zmodyfikowanej żywności, która atakuje nas z praktycznie każdej strony, już od najwcześniejszych lat. Dzieci wolą wybrać pizzę i colę od warzyw lub świeżego, naturalnego soku. A sok z jabłek fantastycznie wpływa na nasz organizm, więc dobrze jest popijać go codziennie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 10:02:33
Tagi: zdrowie, sok, dietetyk

Każda osoba miłuje odmienny klimat restauracyjny

Restauracja
Napisał: Rachel Chapdelaine
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wy, stali bywalcy różnych barów, ten tekst będzie dla was. Tak, dla was, dla waszej wiedzy, dla waszej znajomości miejsc, które odwiedzacie dość często, miejsc, które można nazywać można by nazwać przytulnymi kącikami z wyskokowymi napojami. Wy, stali klienci różnych barów, jak podzielilibyście te miejsca? Jakie kategorie można przypisać poszczególnym barom.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 10:01:39
Tagi: torby, słomki, bar

Duży wybór akcesoriów dla twoich najmłodszych

Naczynie biało-niebieskie
Napisał: home-you.com
Na podstawie: home-you.com
Jeżeli ktoś pragnie zagwarantować swoim pociechom faktycznie prawidłową opiekę, to koniecznie musi zatroszczyć się przy tym o bardzo wiele rozmaitych spraw. Do tych zdecydowanie najbardziej podstawowych z nich zalicza się naturalnie wybór dobrych akcesoriów które mogą być niezwykle użyteczne w życiu codziennym. Fakt, bardzo często nie podchodzimy do tego typu rzeczy z żadną szczególną uwagą, ale trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że jest to poważny błąd, gdyż mogą one mieć ogromny wręcz wpływ na to, czy będziemy mogli cieszyć się w czasie opiekowania się dziećmi zadowalającym poziomem komfortu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:26:29
Tagi: talerze, naczynia dla dzieci, zestawy dla dzieci