Jedzeniowe szaleństwo!

Przepisy, porady i wskazówki.

Takie patyczki można wykorzystać na dużo sposobów, zarówno w kuchni, jak także do pozostałych zajęć

Dzieci lubią jeść słodkości, gdyż to prawdziwa rozkosz dla języka. Matki chcą sprawić im przyjemność, lecz zarazem martwią się, czy w kupnych słodkościach nie znajduje się za wiele chemii oraz konserwantów, jak również samego cukru.


Dzisiaj to już nie kłopot, bo słodycze (poprzednia strona) można wytwarzać w swojej kuchni. Są do tego specjalne akcesoria.


garnki
Napisał: Didriks
Na podstawie: http://www.flickr.com


Lody we własnym wykonaniu


Starczy nabyć estetyczne patyczki do lodów żeby wykonać swe własne mrożone przysmaki. To nic trudnego, bo w internecie można znaleźć wiele ciekawych receptur na takie słodkości. Na pewno będą one tak samo smaczne, jak te zakupione w sklepie albo cukierni, a w dodatku będą zdrowsze, ponieważ nie zawierają szkodliwych konserwantów i e-dodatków. Można w nich także ograniczyć dodatek cukru. Takie lody to nieodłączny element smakowitych spotkań przy stole, zwłaszcza w okresie letnim.


Lizaki dla najmłodszych w zdrowszej postaci


Również lizaki mogą pochwalić się wielkim uznaniem najmłodszych, lecz z reguły zawierają one sztuczne barwniki oraz są bardzo słodkie. Czy takie słodycze również można robić własnoręcznie? Pewnie, że tak, należy jedynie kupić specjalne patyczki do lizaków - interesujący wpis.

Spodobał Ci się ten tekst? Więc zapewne masz ochotę przeczytać coś jeszcze. Jeżeli tak, to kliknij w podany link i idź do źródła (http://www.pizzahut.pl/restauracje/pizza/pl/jelenia%20gora). Miłej lektury!

Dziś bywają one dostępne w licznych marketach, w dodatku w naprawdę szerokim oraz atrakcyjnym asortymencie.
Dzięki temu każdy może je kupić i wytwarzać słodkości dla siebie oraz swoich najbliższych. Domowe lizaki na pewno okażą się wyjątkowo pyszne i zachwycą dzieci. A na dodatek takie patyczki można wykorzystywać także przy zajęciach plastycznych!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-09 13:08:37
Tagi: kawy, słodycze, bar, kuchni, słodkości