Jedzeniowe szaleństwo!

Przepisy, porady i wskazówki.

November 2016 archive

Czas na udaną zabawę! Wspaniałe atrakcje, które można zapewnić sobie w mieście stołecznym.

Wieczór panieński
Napisał: MsSaraKelly
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszystkie osoby, które cenią sobie doskonałą zabawę w niebanalnym towarzystwie powinny przekonać się, jak mnóstwo atrakcji możemy zapewnić sobie w Warszawie. Świetne kluby, doskonała muzyka i klimat stołecznego miasta umożliwiają niezapomnianą zabawę. Bardzo dużo osób wybiera Warszawę, aby zorganizować wieczór panieński lub kawalerski, ponieważ w ogromnym mieście możemy swobodnie rzucić się w wir szalonej zabawy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-23 09:23:08
Tagi: ciasto, zabawa, kawiarnie, marmolada

Czym jest zdrowa żywność a czym jest żywność ekologiczna?

zdrowe jedzenie
Napisał: Prayitno / Thank you for (5 millions +) views
Na podstawie: http://www.flickr.com
Żywność ekologiczna jest tworzona bez dorzucania nawozów sztucznych a także bez pestycydów, przy jednoczesnym pilnowaniu żyzności gleby oraz różnorodności biologicznej. Zasady produkowania żywności ekologicznej wypisane zostały w rozporządzeniu Rady (EWG) 2092/91 dotyczącym produkcji ekologicznej oraz znakowania produktów rolnych. Produkty ekologiczne muszą zyskać odpowiednie certyfikaty unijne. Nie należy mylić terminu „żywność ekologiczna” z pojęciem „zdrowa żywność”. Musisz wiedzieć, że "zdrowa żywność" to oznaczenie utworzone do celów komercyjnych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-16 09:06:15
Tagi: dieta, Odżywianie, produkcja, eko

Nawet dziś zakup zieloną herbatę bądź rooibos, delektuj się ich aromatem i szczuplej bez jakichkolwiek dodatkowych wspomagaczy

Herbata
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Czy wyłącznie Anglicy celebrują picie herbatki?
Zapewne nie, coraz| więcej obywateli Polski tak samo często i chętnie sięga po ten niepowtarzalny napar. Jeszcze niedawno ukochaną herbatą wszystkich Polaków była czarna z cytryną i cukrem. Osoby dbające o zdrowie podmieniały ten ostatni element na miód, jednakże nie rezygnowały z picia tego napoju. Aktualnie coraz więcej ludzi wyszukuje opcjonalnego rozwiązania, bowiem czarna herbata nie do końca jest tak zdrowa jak zdołałoby nam się wydawać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-05 13:04:18
Tagi: organizm, napój, cytryna, {skóry