Jedzeniowe szaleństwo!

Przepisy, porady i wskazówki.

October 2016 archive

Co Polacy standardowojedzą w w biurze? Czytaj na ten temat więcej

catering
Napisał: Andrea Nguyen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dobrze ułożona dieta jest kluczem do zdrowia i pożądanej figury. Obok dostarczania do organizmu wyselekcjonowanych składników pokarmowych, tak samo ważna jest także częstotliwość jedzenia. Często pomijamy to podczas czasu spędzanego w pracy.
Lifestylowe czasopisma prześcigają się w lansowaniu coraz to nowych sposobach odżywiana i przepisach na zdrowy styl życia. Badania udowadniają, że Polacy jedzą za dużo, albo za mało. Często sięgają oni po gotowe posiłki, niezdrowe przekąski. Preferujemy wygodę, często zmieniamy przerwę na lunch. Złe nawyki żywieniowe oraz niechęć do ćwiczeń to szybka droga do niechcianych kilogramów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-26 10:32:40
Tagi: przekąski, biurko, organizm

Odpowiedni dostawca to połowa zwycięstwa

patyczki do lodów
Napisał: Steve Davis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli w twej małej bądź też większej firmie sprzedaje się lody bądź lizaki, bezwzględnie zadbaj o odpowiedniego dostawcę patyków.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-06 12:39:52
Tagi: lody, producent, firmie, jakość

Jesteś we Wrocławiu - sprawdź sycący obiad!

Napisał: Multifood STP
Wielkimi krokami zbliżył się do nas najbardziej gorący okres roku. W tym czasie bez wątpienia wielu z nas wyjedzie w rozmaite miejsca na świecie, aby odpocząć. tymczasem jak się okazuje, raz za razem wcale nie musimy wyjeżdżać z naszego kraju, aby znaleźć nadzwyczaj interesujące miejsca, w których bez wątpienia miło spędzimy czas.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-04 11:50:54
Tagi: potrawy, dania, restauracje, miejsce, atrakcje

Zamiana codziennego picia czarnej herbaty na szklankę białej czy czerwonej może wyeliminować dużo dolegliwości jak również być sprzymierzeńcem w walce z naprawdę ciężką chorobą.

herbata
Napisał: Matthias Ripp
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aby dłuższy czas zatrzymać zdrowie i piękny wygląd trzeba zmienić to przyzwyczajenie. Korzystny oddziaływanie na nasz organizm, a co za tym idzie na wygląd ma picie herbaty. Nie tej popularnej od wieków czarnej, ale białej czerwonej czy zielonej. Obecnie jej wybór na rynku jest naprawdę wielki i każdy znajdzie coś na miarę własnych potrzeb. Naokoło utworzyło się dużo nowych punktów, które oferują bardzo różnorodne warianty tego zdrowego napoju.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-03 11:03:44
Tagi: metabolizm, zakupy, gatunki, napar