Jedzeniowe szaleństwo!

Przepisy, porady i wskazówki.

October 2016 archive

Co Polacy standardowojedzą w w biurze? Czytaj na ten temat więcej

catering
Napisał: Andrea Nguyen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dobrze ułożona dieta jest kluczem do zdrowia i pożądanej sylwetki. Obok dostarczania do organizmu właściwych składników odżywczych, równie ważna jest także regularność jedzenia. Często pomijamy to podczas czasu spędzanego w pracy.
Lifestylowe czasopisma prześcigają się w lansowaniu coraz to nowych trendów żywieniowych i przepisach na zdrowy styl życia. Badania wskazują, że Polacy jedzą za dużo, albo za mało. Nierzadko wybierają oni po gotowe posiłki, niezdrowe przekąski. Preferujemy wygodę, często przestawiamy porę posiłków. Złe nawyki żywieniowe oraz niechęć do ćwiczeń to prosta droga do zbędnych kilogramów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-26 10:32:40
Tagi: przekąski, biurko, organizm

Odpowiedni dostawca to połowa zwycięstwa

patyczki do lodów
Napisał: Steve Davis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli w twojej niewielkiej bądź też większej spółce sprzedaje się lody albo lizaki, bezwzględnie zadbaj o dobrego dostawcę patyków.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-06 12:39:52
Tagi: lody, producent, firmie, jakość

Jesteś we Wrocławiu - sprawdź sycący obiad!

Napisał: Multifood STP
Wielkimi krokami zbliżył się do nas najbardziej gorący okres roku. W tym czasie bezsprzecznie wielu z nas wyjedzie w różne miejsca na świecie, aby odpocząć. natomiast jak się okazuje, raz za razem wcale nie musimy odchodzić z naszego kraju, aby odnaleźć ogromnie interesujące miejsca, w których bez wątpienia miło spędzimy czas.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-04 11:50:54
Tagi: potrawy, dania, restauracje, miejsce, atrakcje

Zamiana codziennego picia czarnej herbaty na szklankę białej czy czerwonej może wyeliminować dużo dolegliwości jak również być sprzymierzeńcem w walce z naprawdę ciężką chorobą.

herbata
Napisał: Matthias Ripp
Na podstawie: http://www.flickr.com
By dłuższy czas zatrzymać zdrowie i piękny oblicze trzeba odmienić to przyzwyczajenie. Korzystny wpływ na nasz organizm, a co za tym idzie na powierzchowność ma spożywanie herbaty. Nie tej znanej od wieków czarnej, ale białej czerwonej czy zielonej. Współcześnie jej wybór na rynku jest naprawdę duży i wszyscy znajdzie coś na miarę własnych potrzeb. Naokoło utworzyło się wiele nowych punktów, które proponują najprzeróżniejsze kategorie tego zdrowego napoju.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-03 11:03:44
Tagi: napar, metabolizm, zakupy, gatunki