Jedzeniowe szaleństwo!

Przepisy, porady i wskazówki.

October 2016 archive

Co Polacy standardowojedzą w w biurze? Czytaj na ten temat więcej

catering
Napisał: Andrea Nguyen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dobrze ułożona dieta jest kluczem do zdrowia i pożądanej sylwetki. Obok dostarczania do organizmu właściwych składników odżywczych, równie ważna jest także regularność jedzenia. Często pomijamy to podczas czasu spędzanego w pracy.
Lifestylowe czasopisma prześcigają się w lansowaniu coraz to nowych trendów żywieniowych i przepisach na zdrowy styl życia. Badania wskazują, że Polacy jedzą za dużo, albo za mało. Nierzadko wybierają oni po gotowe posiłki, niezdrowe przekąski. Preferujemy wygodę, często przestawiamy porę posiłków. Złe nawyki żywieniowe oraz niechęć do ćwiczeń to prosta droga do zbędnych kilogramów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-26 10:32:40
Tagi: przekąski, biurko, organizm

Odpowiedni dostawca to połowa zwycięstwa

patyczki do lodów
Napisał: Steve Davis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli w twej małej bądź też większej spółce sprzedaje się lody albo lizaki, koniecznie zatroszcz się o właściwego dostawcę patyczków.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-06 12:39:52
Tagi: lody, producent, firmie, jakość

Jesteś we Wrocławiu - sprawdź sycący obiad!

Napisał: Multifood STP
Wielkimi krokami zbliżył się do nas najbardziej gorący okres roku. W tym czasie bez wątpienia wielu z nas wyjedzie w rozmaite miejsca na świecie, aby odpocząć. pomimo tego jak się okazuje, często wcale nie musimy odjeżdżać z naszego kraju, aby znaleźć ogromnie interesujące miejsca, w których niewątpliwie miło spędzimy czas.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-04 11:50:54
Tagi: potrawy, dania, restauracje, miejsce, atrakcje

Zamiana codziennego picia czarnej herbaty na szklankę białej czy czerwonej może wyeliminować dużo dolegliwości jak również być sprzymierzeńcem w walce z naprawdę ciężką chorobą.

herbata
Napisał: Matthias Ripp
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aby dłuższy czas zachować zdrowie i atrakcyjny postać należy odmienić to nawyk. Zbawienny wpływ na nasz organizm, a co za tym idzie na formę ma spożywanie herbaty. Nie tej znanej od wieków czarnej, ale białej czerwonej czy zielonej. Obecnie jej wybór na rynku jest naprawdę ogromny i wszyscy znajdzie coś na miarę swoich potrzeb. Naokoło utworzyło się dużo nowych punktów, które proponują najprzeróżniejsze typy tego zdrowego napoju.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-03 11:03:44
Tagi: metabolizm, zakupy, gatunki, napar