Jedzeniowe szaleństwo!

Przepisy, porady i wskazówki.

October 2016 archive

Co Polacy standardowojedzą w w biurze? Czytaj na ten temat więcej

catering
Napisał: Andrea Nguyen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dobrze skomponowana dieta jest kluczem do zdrowia i upragnionej sylwetki. Obok dostarczania do organizmu właściwych składników odżywczych, tak samo ważna jest także częstotliwość posiłków. Często pomijamy to podczas czasu spędzanego w pracy.
Lifestylowe czasopisma prześcigają się w wyznaczaniu coraz to nowych sposobach odżywiana i receptach na zdrowy styl życia. Badania udowadniają, że Polacy jedzą za dużo, albo za mało. Często sięgają oni po gotowe posiłki, niezdrowe przekąski. Preferujemy wygodę, często zmieniamy przerwę na lunch. Złe przyzwyczajenia żywieniowe oraz niechęć do ćwiczeń to szybka droga do dodatkowych kilogramów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-26 10:32:40
Tagi: przekąski, biurko, organizm

Odpowiedni dostawca to połowa zwycięstwa

patyczki do lodów
Napisał: Steve Davis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli w twej małej bądź też większej firmie sprzedaje się lody bądź lizaki, bezwzględnie zadbaj o odpowiedniego dostawcę patyków.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-06 12:39:52
Tagi: lody, producent, firmie, jakość

Jesteś we Wrocławiu - sprawdź sycący obiad!

Napisał: Multifood STP
Wielkimi krokami zbliżył się do nas najbardziej gorący okres roku. W tym czasie bez wątpienia wielu z nas wyjedzie w rozmaite miejsca na świecie, aby odpocząć. pomimo tego jak się okazuje, często wcale nie musimy odjeżdżać z naszego kraju, aby znaleźć ogromnie interesujące miejsca, w których niewątpliwie miło spędzimy czas.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-04 11:50:54
Tagi: potrawy, dania, restauracje, miejsce, atrakcje

Zamiana codziennego picia czarnej herbaty na szklankę białej czy czerwonej może wyeliminować dużo dolegliwości jak również być sprzymierzeńcem w walce z naprawdę ciężką chorobą.

herbata
Napisał: Matthias Ripp
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aby dłuższy czas zatrzymać zdrowie i piękny wygląd trzeba zmienić to przyzwyczajenie. Korzystny oddziaływanie na nasz organizm, a co za tym idzie na wygląd ma picie herbaty. Nie tej popularnej od wieków czarnej, ale białej czerwonej czy zielonej. Obecnie jej wybór na rynku jest naprawdę wielki i każdy znajdzie coś na miarę własnych potrzeb. Naokoło utworzyło się dużo nowych punktów, które oferują bardzo różnorodne warianty tego zdrowego napoju.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-03 11:03:44
Tagi: metabolizm, zakupy, gatunki, napar